Sepet

Beşler Fresh olarak;
Tüm paydaşlarımız için değer yaratma hedefimizin lokomotifi konumunda olan "Sürdürülebilirlik" anlayışımız iş modelimizin merkezinde yer alıyor.


Sahip olduğumuz vizyon ışığında öncü ve inovatif çözümlerimizle sürdürülebilirliği bir şirket kültürü olarak benimsemiş durumdayız. Sorumlu iş yapış şeklimizle, bugünün kaynaklarını verimli kullanarak gelecek nesillerin haklarını gözetiyoruz.

Sivas'ın sanal market uygulaması olan ve 2010 yıllından bu yana, müşterilerin beşler fresh mağzasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Beşler Fresh Sanal Market, Uygulamalar arasında en iyi olmaya ve değerini arttırmayı hedefleyen bir e-ticaret sitesidir.

Beşler Fresh Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yanı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta, öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. İnternet üzerinden market alışverişini kolay ve kullanışlı hale getirerek, market ihtiyaçları doğrultusuna kullanabilecekleri bir mobil uygulama ve internet sitesi mevcuttur. Beşler Fresh Sanal Market'ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduuğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttıracağız.

Farklı ürün ve bol çeşitle hizmet veren Beşler Fresh Sanal Market ile müşteriler alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte,  siparişlerini ödemesini online, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme ve sodexo kartları ile ödemelerini tamamlayabilmektedirler. Beşler Fresh kaliteden ödün vermeden müşterilerin kapısına kadar aynı gün içerisinde ulaştırılmaktadır.,Beşler Fresh Lti.Şti.


Adres: Gültepe mah. Toptancılar Sebze ve Meyve Hali


Telefon: 0346 245 12 12


E-posta: bilgi@beslerfreshmarket.com.tr

Whatsapp Müşteri Hizmetleri: 0544 454 45 45

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.